Kuchyně Infini,

Moderní kuchyně

cz

Domyrio

Značka DOMYRIO navazuje na tradici řemeslníků z Rýmařova a okolí. Jejich um při práci se dřevem přenášíme do 21. století prostřednictvím moderních technologií. Chceme stavět domy, které budou zákazníkům sloužit desítky let – díky chytré architektuře nejenže splní jejich požadavky na příjemný život, ale budou zároveň ozdobou českých měst a vesnic. Ladíme proto každý jejich detail.

Montované dřevostavby Domyrio

Montované domy Domyrio jsou pravou volbou pro všechny, kdo ocení exkluzivitu, mimořádnou architekturu a spoustu prostoru.

V krásné moravskoslezské přírodě jsme postavili zcela novou výrobní halu a vybavili ji nejmodernější, plně automatizovanou technologií oceňované německé firmy Wienmann, která nám umožňuje proměňovat všechny smělé plány našich zákazníků ve skutečnost. Díky maximální míře strojové prefabrikace jednotlivých částí domu ve stabilním, bezprašném prostředí našeho závodu odpadá riziko nepřesností způsobených lidskou nedokonalostí. Nejtěžší práci jsme přenechali strojům a minimalizovali riziko lidské chyby. Dokonalost a bezvadnost našich dřevostaveb zajišťují sofistikované, počítačem řízené technologie, kteří jednotlivé části domu ve 3D modelech naprojektují, vyměří, poskládají a sestaví s milimetrovou přesností. Jako jediní u nás jsme navíc schopni nabídnout počítačem řízené procesy foukání izolací, jež jsou zárukou maximální možné kvality dodávaných stavebních materiálů a garantují výjimečnou úspornost našich dřevostaveb a jejich dlouhou životnost.

Montované dřevostavby Domyrio

Připravili jsme pro vás nabídku domů různých velikostí, tvarů a dispozičních řešení. Projekt domu vám rádi zrcadlově otočíme, upravíme dispozice, okna nebo třeba tvar střechy. Jednotlivé domy umíme také zvětšovat.

 

EASY 105 - dům s převisem

Easy 105

Tento dům je svým architektonickým pojetím skutečně výjimečný. Nabízí nejen kryté propojení vstupu a terasy domu při zachování soukromí z ulice, ale i krásně prostornou ložnici s chráněným vstupem do zahrady.

více

EXCLUSIVE 140 - moderní úzký dům

Exclusive 140

Chcete mít moderní patrový dům na vašem úzkém pozemku? Tento typ je volbou právě pro vás. Zároveň vám poskytne čtyři ložnice, prostornou technickou místnost a možnost ktytého stání k parkování auta i vstupu do domu pod střechou.

více

EASY 68 - dům pro malou rodinu

Easy 68

Ideální malý dům pro rodinu se základními nároky na obytný prostor v rozsahu obývací pokoj, velká ložnice, pokoj pro hosty altern. pracovna, technické a sociální zázemí.

více

CITY 144 - dům s apartmánem

City 144

Pokud potřebujete dům s hostovským pokojem s vlastním sociálním zázemí nebo chcete doma oddělenou pracovnu, právě jste našli řešení. Navíc vám rádi koupelnu zvětšíme nebo přidáme samostatné WC. Velká okna v patře vám zase zajistí krásné výhledy do zahrady.

více

Infini a.s.
8. května 1369/54, 795 01 Rýmařov
GPS: 49.9313278N, 17.2881256E
Odkaz na mapu

IČO: 48395803

tel.: +420 554 211 550

info@infini.cz

www.infini.cz


Přihlášení pro prodejce

Sledujte nás na sociálních sítích

Facebook Pinterest Instagram

Stáhněte si katalog

PDF

Novinky a akce emailem?

© 2020 INFINI a.s. Všechna práva vyhrazena. Design a programování WEDIPA & KAVIK DESIGN