Kuchyně Infini, Výroba, SALSA - ÚCHYTKOVÁ LIŠTA NEREZ

Moderní kuchyně

cz

O nás

Od svých začátků jsou kuchyně INFINI charakteristické svým provedením a snahou dopřát svým zákazníkům prvotřídní komfort. Bohaté užití přírodních i technických materiálů, špičkové vybavení a individuální design jsou jejich nezaměnitelnými rysy. Kuchyně INFINI nabízí praktický luxus a vysoký uživatelský komfort za relativně dostupnou cenu. Výrobky INFINI jsou určeny pro ty, kdo nechtějí kupovat levné věci v kategorii spotřebního zboží s časově omezenou hodnotou. Nejenom , že kuchyně vyrábíme , ale také v nich vaříme a tím získáváme dlouhodobé zkušenosti v oblasti využívání kuchyňského komfortu. Každá kuchyně je originál . Rozdíl je v nás. V naší invenciznalostech a zkušenostech.

Váš domov vyrábíme zde v Rýmařově

U kuchyní INFINI stačí zvolit základní stylizaci provedení a vše ostatní už záleží na Vás a kreativitě designéra, se kterým kuchyni připravujete.

Region se staletou tradicí zpracování dřeva v podhorské oblasti Jeseníků, nezlomná vůle, odolnost, pracovitost a cílevědomost jejich obyvatel jsou základním atributem budoucího úspěchu obchodní společnosti vyrábějící nábytek. Profesní zkušenost malého týmu pracovníků, který si stanovil náročný cíl pokračovat ve výrobě atraktivních, designově pokrokových, vysoce technicky vybavených a profesně propracovaných kuchyní pod značkou INFINI. Společně tak navazují na letitou tradici zručných a erudovaných nábytkářů tohoto malebného kraje Jesenického podhůří, lidí srostlých se dřevem, tak tradičním a typickým přírodním materiálem této oblasti s hlubokými lesy a mnohde ještě nedotčenou přírodou.

Ryze česká společnost se již postupně úspěšně prosazuje na trhu českých a slovenských designových kuchyní určených široké veřejnosti i velmi náročné klientele. O tom svědčí dnes již rozvětvená a stále se rozšiřující síť kuchyňských studií po území obou států. Celý tým pracovníků INFINI svoje zkušenosti nezúročuje jen ve vlastní produkci, ale také v rozvoji zázemí, které pro potřeby své výroby buduje, a také ve výběru technologie, která je pro tak náročnou a rozmanitou výrobu kuchyní třeba.

Propracovaný SMART systém výroby umožňuje významně zkrátit fázi projektování a přípravu výroby a tím i dodací lhůty, odstranit nepřesnosti a případné chyby v zadání zakázky, významně rozšířit obchodní oblast působnosti firmy a obohatit systém spolupráce s kuchyňskými ateliéry.

Zákazník INFINI musí dostávat jen to nejlepší co je na trhu v aktuálním čase dostupné. Nechceme náhražky, imitace či kopie s limitovanou dobou bezchybného provozu. Chceme zákazníkům dodávat skutečně trvalou hodnotu.

Stáhněte si náš katalog Stáhnout katalog

Na 48 stranách najdete inspiraci pro Vaši budoucí kuchyni, která se perfektně přizpůsobí Vašemu životnímu stylu a stylu vaření

 • Zaměřeno
  na detail
 • Odolné
  materiály
 • Montáž
  v továrně
 • Nadstandartní
  záruka

Spolupracujeme s nejlepšími

Siemens
Teka
Franke
Kuppersbusch
Blum
Gaggenau

Můžete nám důvěřovat

Jsme členem Registru solventních firem, který je znamením bezpečného a korektního obchodního vztahu se stávajícími i potencionálními klienty

Získali jsme ocenění „Dynamická firma“. Patříme tak mezi elitních 0,3% dynamicky a zdravě se rozvíjejících společností.

Instalace výrobní linky na kompletaci nábytku, Modernizace strojní technologie výroby nábytku, Nákup obráběcího centra, Skladovací, ukládací a nářezový uzel pro výr. nábytku, Vybudování zdroje na biomasu

Infini a.s.
8. května 1369/54, 795 01 Rýmařov
GPS: 49.9313278N, 17.2881256E
Odkaz na mapu

IČO: 48395803

tel.: +420 554 211 550

info@infini.cz

www.infini.cz

Sledujte nás na sociálních sítích

Facebook Pinterest Instagram

Stáhněte si katalog

PDF

Novinky a akce emailem?

© 2020 INFINI a.s. Všechna práva vyhrazena. Design a programování WEDIPA & KAVIK DESIGN

Přihlášení pro prodejce