Kuchyně Infini, Media - tisk, SALSA - ÚCHYTKOVÁ LIŠTA NEREZ

Moderní kuchyně

cz

Hezky česky

poptávku po kvalitním designovém kuchyňském nábytku dokázaly na našem trhu začátkem 90. let uspokojit hlavně zahraniční společnosti. Nemalé konkurence se ale někteří tuzemští výrobci nezalekli a uspěli. Kuchyně jednoho z nich nesou značku Infini.

Kromě moderních kuchyní představil výrobce z Rýmařova na svou dobu i nebývalý systém výroby. Zatímco se většina výrobců kuchyní ještě na přelomu století orientovala hlavně na nabídku základních řad a modelových kolekcí, odborníci z Infini umožnili svým zákazníkům sestavit kuchyň přesně podle individuálních představ a rozměrů. Každá kuchyň, která opustila rýmařovský závod, tak byla do určité míry originálem.

Filozofií značky Infini

je poskytovat v rámci standardní objednávky i služby, za které je u mnoha výrobců třeba připlatit. Týká se to zejména zhotovení nábytkových prvků atypických rozměrů.

Jaká je praxe?

Ve studiích, která spolupracují se značkou Infini, mají k dispozici přes 2 500 nábytkových prvků, s jejichž pomocí navrhnou kuchyňskou sestavu přesně podle přání zákazníků. Postup ale může být i takový, že si zájemce přinese náčrt nebo fotografii kuchyně, která se mu líbí, a ve studiu mu připraví návrh, podle kterého ji v moderním rýmařovském závodě vyrobí. „Vzhledem k velkému počtu nábytkových prvků, široké nabídce materiálů i možnosti přizpůsobit nábytek dispozici doslova na centimetr můžeme uspokojit i zákazníky, kteří si přejí zcela atypickou kuchyň,“ říká Milada Benešová z kuchyňského studia Bening. „Někteří dokonce nechají návrh zcela na nás. V takovém případě stačí, když si správně změří prostor, zakreslí dispoziční řešení, nastíní, jaký styl se jim líbí, jaké mají praktické požadavky, jaké materiály preferují a kolik chtějí do nové kuchyně investovat. S možnostmi výrobního závodu Infini mají naši návrháři prakticky neomezené možnosti.“

Moderní technologie

Výroba kuchyní Infini se opírá o tradici řemeslné práce, jejíž znalost je i při plně automatizované výrobě důležitá. Tempo a objem výroby si však vyžádaly využití moderních technologií a v závodě v Rýmařově využívají ty špičkové. Výkonný komunikační systém plánování a přenosu informací usnadňuje kreativní práci při zpracování návrhu a jednoznačnou formulaci parametrů finálního produktu. Přenos všech dat probíhá v elektronické podobě ze studií do výrobní centrály a následně se promítá do detailních výrobních příkazů bez dalších rušivých komunikačních vlivů. On-line systém umožňuje okamžitou analýzu a kontrolu všech procesů.

Při projektování vycházejí návrháři z katalogu prvků Infini. Jde o rozsáhlý soubor, který obsahuje kompletní know-how pro realizaci bezchybně zhotovené kuchyně. Z hlediska řešení sestav je zajímavý systém jednotkového modulu 130 mm, který umožňuje sestavit v kuchyni individuální výšky jednotlivých zón, aniž by se potlačila lineární návaznost celé sestavy. Propracovaný on-line systém umožňuje výrobci výrazně zkrátit fázi projektování, přípravy výroby a dodací lhůty, odstraňuje nepřesnosti a nejednoznačnosti zadání. V kuchyňských studiích jej využívají také k aktuální kalkulaci cen a mohou zákazníka kdykoli informovat, v jaké fázi výroby se jejich budoucí kuchyň nachází.

Infini a.s.
8. května 1369/54, 795 01 Rýmařov
GPS: 49.9313278N, 17.2881256E
Odkaz na mapu

IČO: 48395803

tel.: +420 554 211 550

info@infini.cz

www.infini.cz


Přihlášení pro prodejce

Sledujte nás na sociálních sítích

Facebook Pinterest Instagram

Stáhněte si katalog

PDF

Novinky a akce emailem?

© 2020 INFINI a.s. Všechna práva vyhrazena. Design a programování WEDIPA & KAVIK DESIGN