Kdo je Infini?

Region se staletou tradicí zpracování dřeva v podhorské oblasti Jeseníků, nezlomná vůle, odolnost, pracovitost a cílevědomost jejich obyvatel jsou základním atributem budoucího úspěchu obchodní společnosti vyrábějící nábytek. Profesní zkušenost malého týmu pracovníků, který si stanovil náročný cíl pokračovat ve výrobě atraktivních, designově pokrokových, vysoce technicky vybavených a profesně propracovaných kuchyní pod značkou Infini. Společně tak navazují na letitou tradici zručných a erudovaných nábytkářů tohoto malebného kraje Jesenického podhůří, lidí srostlých se dřevem, tak tradičním a typickým přírodním materiálem této oblasti s hlubokými lesy a mnohde ještě nedotčenou přírodou.

Ryze česká společnost se již postupně úspěšně prosazuje na trhu českých a slovenských designových kuchyní určených jak široké veřejnosti, tak v případě řady Exclusiv velmi náročné klientele. O tom svědčí dnes již rozvětvená, a stále se rozšiřující síť kuchyňských studií po území obou států. Celý tým spolupracovníků Infini svoje zkušenosti nezúročuje jen ve vlastní produkci, ale také v rozvoji zázemí které, pro potřeby své výroby budují, a také ve výběru technologie, která je pro tak náročnou a rozmanitou výrobu kuchyní třeba.

Svoji variabilnost, pružnost a přizpůsobivost se trhu a zákazníkům budují na vysoce progresivních počítačových vizualizačních a výrobních programech využívajících on-line propojení prostřednictvím internetu, používaných významnými výrobci kuchyní ve vyspělé části Evropy. Propracovaný systém umožňuje významně zkrátit fázi projektování a přípravu výroby, zkrátit dodací lhůty, odstranit nepřesnosti a nejednoznačnost zadání zakázky, významně rozšířit obchodní oblast působnosti firmy a obohatit systém spolupráce s kuchyňskými ateliéry. Na tyto programy navazující vlastní on-line informační systém B2B, umožňuje prodejcům nejen projektovat s vizualizací ve 3D, ale i aktivní kalkulaci ceny zakázky s variabilitou ceny materiálů a obdržet i podrobné informace v jaké fázi rozpracovanosti se zakázka nachází.

Spolehlivost a solidnost v osobních vztazích léta budovaná, je zárukou i pro nová kuchyňská studia se zájmem o spolupráci. Celý tým nadšených, kreativních a ochotných spolupracovníků Infini  je připraven vyjít vstříc představám všech zájemců o designově zajímavé české kuchyně za dostupné ceny a s přívětivostí pečovat o potřeby svých klientů.

 

Věříme, že budeme i nadále úspěšní.

• Evropská Unie
• Evropský fond pro regionální rozvoj
• OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

• Instalace výrobní linky na kompletaci nábytku
• Modernizace strojní technologie výroby nábytku
• Nákup obráběcího centra
Skladovací, ukládací a nářezový uzel pro výrobu nábytku

Jsme členem Registru solventních firem, který je
znamením bezpečného a korektního obchodního
vztahu se stávajícími i potencionálními klienty.

Získali jsme ocenění „Dynamická firma“. Patříme tak mezi
elitních 0,3% dynamicky a zdravě se rozvíjejících společností.

Infini a.s.
Opavská 738/25
Rýmařov 795 01

tel.: +420 554 211 550
email: info@infini.cz
www.infini.cz

Mapa stránek
Obchodní podmínky
Partneři

INFOLINKA: +420 554 211 550

© 2010 INFINI a.s. Všechna práva vyhrazena. Design a programování WEDIPA & KAVIK DESIGN