Kuchyně Infini, Media - tisk, SALSA - ÚCHYTKOVÁ LIŠTA NEREZ

Kuchyně a interiéry

cz

Hezky česky

poptávku po kvalitním designovém kuchyňském nábytku dokázaly na našem trhu začátkem 90. let uspokojit hlavně zahraniční společnosti. Nemalé konkurence se ale někteří tuzemští výrobci nezalekli a uspěli. Kuchyně jednoho z nich nesou značku Infini.

Kromě moderních kuchyní představil výrobce z Rýmařova na svou dobu i nebývalý systém výroby. Zatímco se většina výrobců kuchyní ještě na přelomu století orientovala hlavně na nabídku základních řad a modelových kolekcí, odborníci z Infini umožnili svým zákazníkům sestavit kuchyň přesně podle individuálních představ a rozměrů. Každá kuchyň, která opustila rýmařovský závod, tak byla do určité míry originálem.

Filozofií značky Infini

je poskytovat v rámci standardní objednávky i služby, za které je u mnoha výrobců třeba připlatit. Týká se to zejména zhotovení nábytkových prvků atypických rozměrů.

Jaká je praxe?

Ve studiích, která spolupracují se značkou Infini, mají k dispozici přes 2 500 nábytkových prvků, s jejichž pomocí navrhnou kuchyňskou sestavu přesně podle přání zákazníků. Postup ale může být i takový, že si zájemce přinese náčrt nebo fotografii kuchyně, která se mu líbí, a ve studiu mu připraví návrh, podle kterého ji v moderním rýmařovském závodě vyrobí. „Vzhledem k velkému počtu nábytkových prvků, široké nabídce materiálů i možnosti přizpůsobit nábytek dispozici doslova na centimetr můžeme uspokojit i zákazníky, kteří si přejí zcela atypickou kuchyň,“ říká Milada Benešová z kuchyňského studia Bening. „Někteří dokonce nechají návrh zcela na nás. V takovém případě stačí, když si správně změří prostor, zakreslí dispoziční řešení, nastíní, jaký styl se jim líbí, jaké mají praktické požadavky, jaké materiály preferují a kolik chtějí do nové kuchyně investovat. S možnostmi výrobního závodu Infini mají naši návrháři prakticky neomezené možnosti.“

Moderní technologie

Výroba kuchyní Infini se opírá o tradici řemeslné práce, jejíž znalost je i při plně automatizované výrobě důležitá. Tempo a objem výroby si však vyžádaly využití moderních technologií a v závodě v Rýmařově využívají ty špičkové. Výkonný komunikační systém plánování a přenosu informací usnadňuje kreativní práci při zpracování návrhu a jednoznačnou formulaci parametrů finálního produktu. Přenos všech dat probíhá v elektronické podobě ze studií do výrobní centrály a následně se promítá do detailních výrobních příkazů bez dalších rušivých komunikačních vlivů. On-line systém umožňuje okamžitou analýzu a kontrolu všech procesů.

Při projektování vycházejí návrháři z katalogu prvků Infini. Jde o rozsáhlý soubor, který obsahuje kompletní know-how pro realizaci bezchybně zhotovené kuchyně. Z hlediska řešení sestav je zajímavý systém jednotkového modulu 130 mm, který umožňuje sestavit v kuchyni individuální výšky jednotlivých zón, aniž by se potlačila lineární návaznost celé sestavy. Propracovaný on-line systém umožňuje výrobci výrazně zkrátit fázi projektování, přípravy výroby a dodací lhůty, odstraňuje nepřesnosti a nejednoznačnosti zadání. V kuchyňských studiích jej využívají také k aktuální kalkulaci cen a mohou zákazníka kdykoli informovat, v jaké fázi výroby se jejich budoucí kuchyň nachází.

Infini a.s.
8. května 1369/54, 795 01 Rýmařov
GPS: 49.9313278N, 17.2881256E
Odkaz na mapu

IČO: 48395803

tel.: +420 554 211 550

info@infini.cz

www.infini.cz

Sledujte nás na sociálních sítích

Facebook Pinterest Instagram

Stáhněte si katalog

PDF

Novinky a akce emailem?

© 2020 INFINI a.s. Všechna práva vyhrazena. Design a programování WEDIPA & KAVIK DESIGN