Profesní zkušenosti tvůrců kuchyní Infini předurčují jejich charakter. Příznačné je jejich prvotřídní provedení umožňující uživatelům nadprůměrný komfort. Bohaté užití přírodních i technických materiálů, špičkové vybavení se zabudovanými technickými prvky a individuální design, jsou jejich významnými rysy. Na první pohled je patrná nezaměnitelná nabídka vysokého uživatelského komfortu za relativně dostupnou cenu.

Kuchyně Infini

jsou určeny všem těm, kteří se nechtějí obklopit všedními věcmi denní potřeby a vyznávají jejich vysokou užitnou hodnotu.. Snažíme se spojit vaše očekávání, vkus a možnosti interiéru. Naši partneři navrhnou  kuchyni společně s Vámi, dle Vašich představ, tak aby uspokojila Vaše potřeby a priority. Komplexně navrhnutý interiér musí splňovat materiálové, dispoziční a ergonomické požadavky. Použití vhodných a kvalitních materiálů je pro nás prioritní, jakákoli chyba se časem projeví odřením, poškozením, tvarovou nestálostí a podobně. Méně viditelné jsou chyby v dispozičním rozmístění kuchyně a neergonomických proporcích jednotlivých častí. Naplno je pociťuje až uživatel a může významně snižovat potěšení i z pěkné kuchyně. Jsme jiní, vyzkoušejte nás!  Výběr kvalitní kuchyně nebo spotřebiče není věcí jednoduchého rozhodnutí. A tak přemýšlejte dopředu ....

Kuchyně na míru

Moderní kuchyně ryze českého výrobce Infini a.s. zakázkové kuchyně, luxusní kuchyně, kuchyně na míru vnímáme jako centrum života a komunikace v rodině. Prosazujeme a uplatňujeme nové materiály, technologie a trendy , které ovlivňují vývoj v našem oboru. Tím, že disponujeme vlastní projekcí, kuchyně na míru výrábíme, prodáváme je, provádíme poprodejní servis kuchyní a kuchyňských linek, mohou být služby našeho kuchyňského studia komplexní.

Moderní kuchyně

Moderní kuchyní rozumíme takovou, která se od klasické odlišuje hlavně citlivějším pojetím tvarů, materiálů i detailů. Funkčnost je pro nás samozřejmostí bez ohledu na tvar. To ale dnes již nestačí. Prim hraje kvalitní zpracování, použité vytříbené materiály a především chytré dispoziční řešení. Základem moderního designu kuchyně jsou dnes přímé, čisté linie, které kopírují tvary profesionálních kuchyní. Kromě dřeva jsou oblíbené dýhované, laminované a hlavně hladké lakované povrchy. Moderní kuchyně disponují optimálně umístěným dřezem s dostatečným odkapávacím prostorem, vhodně rozmístěnými elektrickými zásuvkami, skrytým umělým osvětlením a dostatečným manipulačním prostorem. Moderní kuchyně uplatňuje sklo, nerez, ocel, ale i věrné imitace kamene. Často upřednostňovaná jsou i matově prosklená dvířka usazená v hliníkových rámech. Přesto jsme si vědomi, že pojem „moderní kuchyně“ vnímá každý trochu jinak. Pokud tedy nenaleznete to pravé zde, lze jen doporučit náš sortiment klasických kuchyní. Možná právě tam najdete tu, která vás osloví na první pohled. Dnešní moderní kuchyně se vyznačují střídmějším dojmem a perfektní souhrou všech prvků, designové výstřelky ustupují funkčnosti.

Plánování kuchyně

..... na co nezapomenout a na co si dát pozor při výběru své nové kuchyně. Otázky které si pokládáte

  • Jak vybrat kuchyňské studio ?
  • Plánujeme prostor kuchyně kde nejlépe umístit mytí, vaření ?
  • Volba materiálu kuchyně
  • Výběr spotřebičů
  • Správné vybavení skříněk
  • Elektrické rozvody a světla v kuchyni

Je spousta otázek které by jse si měli položit při plánování kuchyně navštivte nětreré naše kuchyňské studio a my Vám rádi pomůžeme s realizací Vaší kuchyně či interiéru.

LEVNÉ KUCHYNĚ  KUCHYNĚ FOLIE  LUXUSNÍ KUCHYNĚ  MODERNÍ KUCHYNĚ  KUCHYŇSKÉ STUDIO  KUCHYNĚ Z MASIVU  KUCHYNĚ FOTOGALERIE  KUCHYNĚ NA MIRU  KUCHYŇSKÉ LINKY

 

• Evropská Unie
• Evropský fond pro regionální rozvoj
• OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

• Instalace výrobní linky na kompletaci nábytku
• Modernizace strojní technologie výroby nábytku
• Nákup obráběcího centra
Skladovací, ukládací a nářezový uzel pro výrobu nábytku

Jsme členem Registru solventních firem, který je
znamením bezpečného a korektního obchodního
vztahu se stávajícími i potencionálními klienty.

Získali jsme ocenění „Dynamická firma“. Patříme tak mezi
elitních 0,3% dynamicky a zdravě se rozvíjejících společností.

Infini a.s.
Opavská 738/25
Rýmařov 795 01

tel.: +420 554 211 550
email: info@infini.cz
www.infini.cz

Mapa stránek
Obchodní podmínky
Partneři

INFOLINKA: +420 554 211 550

© 2010 INFINI a.s. Všechna práva vyhrazena. Design a programování WEDIPA & KAVIK DESIGN